Ваш кошик порожній!

Кам'янка доповнена великою ємністю для каменів - це гарантія мягкого пару і ефективної тепловіддачі.
Відрізняється елегантним дизайном. Підійде для саун об'ємом до 25 куб.м
Скло:
Дверцята:
Товщина стінок:
Подача повітря для спалювання палива забезпечує рівномірне видалення димових газів, і зводить до мінімуму викид шкідливих речовин в атмосферу.
Очищення:
Підключення до димоходу:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 15,9 кВт |
| Розмір сауни | 16,0-25,0 м³ |
| Розміри (ВхШхГ) | 81,0 x 43,0 x 51,0 см |
| Діаметр димоходу Ø | 115 мм |
| Об `єм каменю | 60 кг |
| Корпус печі-кам'янки: | Цільний |
| Дверцята | З вогнестійким склом |
| Вага | 62 кг |



