Ваш кошик порожній!
Дуже стильна модель. Приємний дизайн створює неповторні відчуття сауни і забезпечить приємний пар.
Тунельна піч - можна топити лазню з дугого приміщення, що створює ефект каміна.
Присутнє вторинне повітря, яке спрямовується під зольний відсік, і забезпечує більш ефективне горіння.
Матеріал виробництва:
Скло:
Ручка дверей:
Вага каменів:
Регульовані ніжки:
Підключення до димоходу:
Паливо:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Фінляндія |
| Размір сауни | 10–20 м³ |
| Регулювання ± | 1,5 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 50 см |
| Вага | 65 кг |
| Максимальна вага каміння | 125 кг / 60 кг |
| Діаметр димоходу | 119 мм |
| Висота димоходу від підлоги | 68 см |



