Ваш кошик порожній!
Дуже стильна модель. Створює неповторні відчуття сауни і забезпечить приємний пар.
Кришка теплового ковпака призначена для зберігання тепла і залишається закритою під час нагрівання, перед початком роботи і після, в результаті чого тепло ефективно накопичується не сушить повітря в сауні або лазні.

Топка футерована вогнетривкою цеглою - 25 мм.
Піч прогрівається через 1-1,5 годин, і повністю готова до експлуатації.
Матеріал виробництва:
Скло:
Ручка дверей:
Вага каменів:
Регульовані ніжки:
Підключення до димоходу:
Паливо:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Фінляндія |
| Размір сауни | 10–25 м³ |
| Регулювання ± | 1,5 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 52 см |
| Вага | 115 кг |
| Максимальна вага каміння | 100 кг |
| Діаметр димоходу | 119 мм |
| Висота димоходу від підлоги | 78,5 см |


