Ваш кошик порожній!
Дуже стильна модель. Створює неповторні відчуття сауни і забезпечить приємний пар.
Кожух кам'янки виготовлений із сталевого, двох-ярусної решітки, завдяки чому камінь можна укласти дуже легко. Корпус тонований порошковою фарбою.
Матеріал виробництва:
Скло:

Ручка дверей:
Вага каменів:
Регульовані ніжки:
Підключення до димоходу:
Паливо:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Фінляндія |
| Размір сауни | 8–20 м³ |
| Регулювання ± | 1,5 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 58 см |
| Вага | 89 кг |
| Максимальна вага каміння | 160 кг |
| Діаметр димоходу | 119 мм |
| Висота димоходу від підлоги | 60 см |






