Ваш кошик порожній!
Дуже стильна модель. Створює неповторні відчуття сауни і забезпечить приємний пар.
Вміщує дуже велику кількість каменів. Підійде для тих, хто любить паритися дуже довго.
Дизайн з нержавіючої сталі.
Матеріал виробництва:
Скло:
Ручка дверей:
Вага каменів:
Регульовані ніжки:
Підключення до димоходу:
Паливо:
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Фінляндія |
| Размір сауни | 8–20 м³ |
| Регулювання ± | 1,5 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 81 см |
| Глибина | 55 см |
| Вага | 70 кг |
| Максимальна вага каміння | 210 кг |
| Діаметр димоходу | 119 мм |
| Висота димоходу від підлоги | 62 см |






