Дров'яні лазневі печі Narvi (Нарві)

Печі для лазні та сауни Narvi (Нарві)

Печі для лазні відомої марки Narvi з'явилися ще в 1936 році. Вони до сих пір користуються величезною популярністю серед любителів лазні.
Компанія не стоїть на місці, і постійно доповнять свій асортимент печей, а також удосконалять функції для більш якісного обігріву.
Одним з основних переваг Narvi є система теплообміну, що дозволяє печі, віддавати накопичене за період роботи тепло, довгий час.

Скло в дверцятах печей вогнетривкі. Воно створює неймовірний затишок і атмосферу в парній. Дверцята можуть бути виготовлені зі сталі або чавуну. Ручка для відкривання зручна на всіх моделях, і проводиться з дерева або чавуну.

Є моделі з кожухом з шліфованої нержавіючої сталі. Такий дизайн виглядає дуже ефектно.


Печі-кам'янки з вбудованим водогревательним баком різного об'єму. Бак може располагатся з правого або з лівого боку печі. Вода почне закипати в баку, в тому момент, коли завершиться остаточний нагрів кам'янки.

Печі мають правильну і продуману організацію повітрообміну, що дозволяє називати печі Narviекологіческі чистими. Благоустрій печей дозволило знизити викид шкідливих речовин в атмосферу при згорянні палива. Технічний пристрій значно підвищує ефективність обігріву. Всі моделі печей відповідають вимогам Європейського Союзу.

Деякі ексклюзивні моделі відрізняються унікальним, з Ними викладається зовнішня поверхня кам'яної гірки. Можна використовувати для дров'яних і електричних кам'янок. Темний печі з білими каменями виглядають надзвичайно ефектно.


Narvi печі досить прості в експлуатації. Вони мають високий рівень надійності і безпеки.

Купити дров'яні лазневі печі Narvi (Нарви) з доставкою в своє місто можна на сторінках нашого інтернет-магазину, зробивши онлайн-замовлення або зв'язавшись з менеджером.

Сортувати за:
Показати:
Показати Список Сітка
Створено OpenCart
Ваш Комин © 2023