
Варильні печі є ідеальним вибором для заміських будинків та котеджів, оскільки дозволяють вирішити два питання: забезпечити житло теплом та їжею. Для порівняно невеликого приміщення чудовим вибором буде модель Slavonac N від відомого європейського бренду Plamen. Вона функціональна та надійна, зручна у використанні. Для площі до 100 кв. варильна піч Slavonac N буде найправильнішим рішенням.
Надійність та довговічність опалювального агрегату забезпечується за рахунок високоякісного чавуну. Характерна риса дизайну опалювальної печі – облицювання емальованими сталевими листами (крім фасаду).
Топка опалювально-варильної печі порівняно невелика. Вражає ефективність – ККД складає 83,7%. Комплектація включає:
Модель відповідає європейським стандартам якості. У нас купити варильну піч Slavonac ви зможете за доступною ціною.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 845 х 838 х 594 мм |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Вага | 128 кг |
| Розмір опалювального приміщення | 160 м3 |
| Димовий канал | Ø 120 мм |
| Розміри топкових дверцят (ШхВ) | 180 х 165 мм |
| Розміри топочної камери (ШxВxГ) | 250 х 300 х 470 мм |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність: | 83,7 % |
| сертифікат | В 12815 |