Ваш кошик порожній!
Новинка від компанії Plamen - піч з варочною поверхнею на кві комфорки 910 Glas (white). Виготовлена з високоякісного сірого чавуну та має емальовані сторони білого кольору. В комплексі це поєднання надає печі високу міцність, довготривалий термін експлуатації та надіичайно привабливий зовнішній вигляд. Особливості конструкції, якісні матеріали та бездоганне виконання печі сприяють швидкому розігріву повітря в кімнаті, де вона розташована.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 910 х 877 х 683мм |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Маса печі | 178 кг |
| Опалювальне приміщення | 180 м 3 |
| Димовий канал | Діаметр 120 мм |
| Розміри дверцят топки (ШхВ) | 230 х 170 мм |
| Розміри топки (ШxВxГ) | 205 х 265 х 505 мм |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність: | 71,5% |
| Норма | EN 12815 |



