Ваш кошик порожній!
Новинка від Хорватського ливарного заводу Plamen - камін Roberto. Виготовлений з висякісного чавуну і емальованої поверхні. Гармонійні і округлі лінії роблять його придатним для всіх типів інтер'єрів у будинку. Великі скляні двері забезпечують додаткове відчуття комфорту та дозволяють спостерігати відкритий вогонь.
Хорватська компанія Plamen є потужгим та надійним експертом на європейському ринку опалювального обладнання. Вся продукція заводу на 100% відповідає нормам та стандартам якості та безпеки.
Обладнана:
До цієї моделі каміну Plamen можна підключити підвід повітря з вулиці. До димаря підключення відбувається зверху.

| Розміри (ШxВxГ) | 630 х 870 х 441 мм |
| номінальна потужність | 8,6 кВт |
| максимальна потужність | 11 кВт |
| маса | 165 кг |
| опалювальне приміщення | 160 м 3 |
| димовий канал | Діаметр 150 мм |
| Розміри скла (ШхВ) | 400 х 262 мм |
| Пічні розміри (ШxВxГ) | 600 х 250 х 300 мм |
| ефективність: | 75,4% |
| норма | EN 13240 |


