
Для обігріву котеджів і дач часто потрібний компактний пристрій, який не займатиме багато місця. Але ефективно працюватиме. Безпрограшний вибір – купити варильну піч Calorex 100 від провідного бренду Plamen. Для цієї моделі знадобляться дрова. Її цілком вистачить на обігрів приміщення 150 м.куб. Вражає ефективність агрегату – ККД складає 80,8%.
У виробництві печей компанія Plamen використовує високоякісний чавун. Цей матеріал дозволяє гарантувати довговічність агрегату. Особливість екземпляра полягає у наявності місткої духовки. Також варто зазначити присутність:
При всіх своїх перевагах розміри моделі вкрай невеликі - 58,5 х89, 5х64, 5 см. Це ще один аргумент, що пояснює бажання багатьох власників заміських будинків купити варильну піч Calorex 100.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 585 х 895 х 645 мм |
| Номінальна потужність | 7,5 кВт |
| Максимальна Потужність | 10 кВт |
| Вага печі | 138 кг |
| Опалювальне приміщення | 150 м 3 |
| Димохід | Діаметр 120 мм |
| Розміри дверцята топки (ШхВ) | 220 х 145 мм |
| Розміри топочної камери (ШxВxГ) | 240 х 260 х 385 мм |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 250 х 390 мм |
| Ефективність: | 80,8% |
| Норма | EN 12815 |


