Піч Пламен дров'яна Dora 8 N (black)Якісне опалення житла визначає його комфортність. Для приміщення 144 м. куб. чудовим вибором буде дров'яна пічка Dora 8 N (black) від бренду Plamen. Незважаючи на свої компактні розміри (38х84, 7х43, 5 см), опалювальний прилад характеризується високою потужністю. Стильний дизайн дозволяє встановлювати піч в інтер'єр будь-якої стилістики.
Довговічність та високі функціональні показники дров'яної грубки Dora 8 N (black) забезпечує чавун. Цей матеріал, як відомо, має чудову теплопродуктивність, а також стійкість до пошкоджень. Характерна риса агрегату – зовнішній корпус із сталевого листя. Також варто зазначити наявність:
Всі деталі моделі досконало опрацьовані. Такий агрегат дозволить заощаджувати паливо. Важливо й те, що купити дров'яну грубку Dora 8 N (black) у нас ви зможете за доступною ціною.
Характеристики:
| Розміри (ШxВxГ) | 380 х 847 х 435 мм |
| номінальна потужність | 6 кВт |
| максимальна потужність | 8 кВт |
| маса | 63,5 кг |
| опалювальне приміщення | 144 м 3 |
| димової газ | Діаметр 120 мм |
| Розміри установки для спалювання (Ш) | 220 х 220 мм |
| Пічні розміри (ШxВxГ) | 314 х 340 х 338 мм |
| ефективність: | 70% |
| норма | EN 13240 |