
Виробник печей і камінів, що веде на європейському ринку, компанія Plamen у своєму асортименті має найрізноманітніші моделі, які підійдуть для обігріву і заміських будинків, і котеджів. Тим, кому потрібно забезпечити опалення для житла в 160 м. куб., варто придивитися до опалювальної печі Maestral N (brown). Вони універсальна, адже завдяки класичному дизайну органічно виглядатиме в інтер'єрі будь-якого стилю.
Пекти для дому Maestral N (brown) відрізняється компактними розмірами (45х94,5х47,8 см) та порівняно невеликою вагою (83 кг). Ефективність приладу високому рівні – ККД становить 73,5%. Принцип роботи агрегату ідентичний із роботою камінофену. Йдеться про накопичення тепла, яке утворюється у просторі між топкою та накладкою із сталевих листів. Також варто вказати на:
У комплект також входить кочерга та прихватка. Модель повністю відповідає високим європейським стандартам. Не менш важливим є те, що у нас ви зможете купити чавунну піч для дому Plamen Maestral N (brown) за цілком вигідною ціною.

Характеристики:
| Розміри (ШxВxГ) | 450 х 945 х 478 мм |
| номінальна потужність | 6 кВт |
| максимальна потужність | 9 кВт |
| маса | 83 кг |
| опалювальне приміщення | 160 м 3 |
| димовий канал | Діаметр 120 мм |
| Розміри дверцята (ШхВ) | 259 х 237 мм |
| розміри топки (ШxВxГ) | 314 х 340 х 338 мм |
| ефективність: | 73,5% |
| норма | EN 13240 |