
Однією з головних умов комфортного проживання у заміському будинку є наявність якісної системи опалення. Провідний європейський бренд Plamen пропонує відмінне рішення – варильну піч Termo Glas, оснащену водяним контуром. Такий агрегат дозволять і готувати їжу, і обігрівати житло. Головна особливість моделі – водяна сорочка. Її наявність дозволяє підключати алюмінієву батарею на 20-25 ребер.
Компактні розміри, порівняно невелика вага та ефективність (71%) – це ті риси, які забезпечують популярність цієї моделі. Купити варильну піч Termo Glas сміливо можна для опалення приміщення 300 кв.м.
Якщо говорити про особливості комплектації, слід вказати на:
Усі деталі чавунної печі максимально продумані, що забезпечує комфортність у користуванні агрегатом. Зокрема є спеціальний ящик, де можна зберігати дрова, посуд і т.д.
Характеристики:
| Розміри печі (ШxВxГ) | 845 х 838 х 594 мм |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Максимальна потужність | 15 кВт |
| Маса | 133 кг |
| Розмір опалювального приміщення | 300 м3 |
| Димовий канал | Ø120 мм |
| Розміри дверцят топки (ШхВ) | 180 х 165 мм |
| Розміри топкової камери (ШxВxГ) | 200 х 300 х 415 мм |
| Кількість води в котлі | 8.5 л |
| Максимальний робочий тиск | 2 бар |
| Номінальна потужність котла | 7,5 кВт |
| Підключення води | 3/4 " |
| Розміри духовки (ВхШхГ) | 400 х 300 х 450 мм |
| Ефективність | 71% |
| норма | EN 12815 |