
Хорватська компанія Plamen є одним із головних на європейському ринку експертів з опалювальних приладів. Асортимент дозволяє підібрати найкращий варіант. Для приміщення площею до 80 кв. чудовим вибором буде дров'яна пічка Dora Plamen 8 N (green). Її ефективність у поєднанні з компактними розмірами обов'язково вам сподобаються.
Основний матеріал, який використовується у виготовленні камінофену, – чавун. Він забезпечує довговічність виробу, а також гарантує чудову теплопродуктивність. Пекти пофарбована спеціальною термостійкою фарбою. Також варто зазначити:
Купити дров'яну піч Dora Plamen 8 N (green) вигідно, в першу чергу, для дачі або котеджу. Такий прилад дозволить економити паливо. Не можна не відзначити, що дизайн пічки добре впишеться в будь-яку стилістику інтер'єру.
Характеристики:
| Розміри (ШxВxГ) | 380 х 847 х 435 мм |
| номінальна потужність | 6 кВт |
| максимальна потужність | 8 кВт |
| маса | 63,5 кг |
| опалювальне приміщення | 144 м 3 |
| димової газ | Діаметр 120 мм |
| Розміри установки для спалювання (Ш) | 220 х 220 мм |
| Пічні розміри (ШxВxГ) | 314 х 340 х 338 мм |
| ефективність: | 70% |
| норма | EN 13240 |