
Експерт з опалювальних приладів, що веде на європейському ринку, компанія Plamen пропонує потенційним покупцям широкий асортимент моделей. У кожному випадку йдеться не лише про ефективний, а й про стильний екземпляр. Пекти для опалення Plamen Vesta яскравий тому приклад. Для приміщення 160 м.куб. це безпрограшний вибір.
Пекти для опалення Plamen Vesta виготовляється з високоякісного чавуну. Це гарантує довговічний експлуатаційний ресурс, а також чудову теплопродуктивність. Стилістичну витонченість виробу надають емальовані бічні стінки із сталевих листів.
В основі функціонування агрегату ефект тривалого горіння, що дозволяє економити паливо. Також варто вказати на:
Не можна не відзначити, що в комплект також входить фірмова кочерга та прихватка. Загалом модель компактна, що важливо за умов дачі або котеджу. Ще один важливий плюс – купити чавунну піч Plamen Vesta ви зможете за вигідною ціною.

Характеристики:
| Розміри (ШxВxГ) | 500 х 1065 х 515 мм |
| номінальна потужність | 7 кВт |
| максимальна потужність | 10 кВт |
| маса | 130 кг |
| опалювальне приміщення | 160 м 3 |
| димовий канал | Діаметр 150 мм |
| Розміри дверцята (ШхВ) | 340 х 280 мм |
| Пічні розміри (ШxВxГ) | 360 х 400 х 340 мм |
| ефективність: | 75% |
| норма | EN 13240 |