
У світі один із головних трендів – економія енергоресурсів. Зокрема сьогодні вкрай уважно ставляться до питання опалення. Для приміщення 60-80 кв.м. Чудовим вибором буде чавунна піч Plamen Trenk. Зазвичай такий варіант вибирають для котеджів чи дач.
Головна особливість моделі – незвичайна форма. Дизайнери особливо постаралися, щоб піч Plamen Trenk чудово вписалася у сучасні інтер'єри. Чудовий показник теплопродуктивності досягається за рахунок чавуну. Завдяки цьому матеріалу опалювальний агрегат має довговічний експлуатаційний ресурс. Також варто зазначити:
В комплект включена фірмова кочерга та прихватка. Ефективність пристрою становить 74,1%. Ще один важливий аргумент стосується вартості – купити чавунну піч Plamen Trenk можна за доступною ціною.
Характеристики:
| Розміри (ШхВхГ) | 350 x 750 x 650 мм |
| номінальна потужність | 8 кВт |
| максимальна потужність | 11 кВт |
| Вага | 74,5 кг |
| обігрівається простір | 60 - 80 м 2 |
| Діаметр димоходу | Ø 120 мм |
| Розміри дверцята (ШхВ) | 175 x 245 мм |
| Розмір камери горіння (ШхВхГ) | 250 x 295 x 485 мм |
| енергоефективність | 74,1% |
| стандарт | EN 13240 |









