Ефективні опалювальні агрегати із ультрасучасним дизайном від хорватського бренду Plamen є чудовим вибором для дач та котеджів. Якщо вам необхідно забезпечити комфортні умови обігріву приміщення 360 м. куб., найкращим вибором буде піч-камін Plamen Tena.
Головна особливість опалювальної печі полягає в тому, що конструкція вилита із чавуну. Матеріал, як відомо, відрізняється чудовою теплопродуктивністю, а також забезпечує довговічність експлуатації. Фарба чорного кольору на корпусі надає виробу елегантності. Також варто вказати на:
Характерна риса моделі – наявність водяної сорочки. Також не можна не відзначити високий рівень ККД – 77,9%. Хорватський виробник гарантує відповідність своєї продукції європейським нормам та стандартам. Зрештою зазначимо, що у нас піч-камін Plamen Tena купити ви зможете за вигідною ціною.
Характеристики:| Розміри (ШxВxГ) | 750 х 750 х 520 мм |
| номінальна потужність | 8 кВт |
| Максимальна вихідна потужність | 11 кВт |
| вага | 165 кг |
| опалювальне приміщення | 200 м 3 |
| диаметр димоходу | Діаметр 150 мм |
| Висота від підлоги | 600 мм |
| Розміри дверцята (ДхШ) | 420 х 205 мм |
| Розміри камери горіння (ШxВxГ) | 620 х 335 х 340 мм |
| енергоефективність | 73,5% |
| стандарт | EN 13240 |