Ваш кошик порожній!
Твердопаливний котел-плита Vienybe Mini +. Опалювальний прилад з водяною сорочкою. Їм можна опалювати будинок, і одночасно готувати їжу. Виготовлений з жароміцної стали, а в якості палива можна використовувати навіть вугілля.
Додаткові переваги:
сучасний дизайн з компактними габаритами;
варильна панель зі склокераміки;
режим колосникової решітки змінюється на літній/зимовий;
легко очищається від попелу;
ніжками регулюється висота;
підключається до димоходу, в задньому положенні. Димовий отвір обладнано шиберной заслінкою.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 8 кВт |
| Опалювальна площа: | 80 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 72 % |
| Эмнысть водяного баку, дм3: | 24 |
| Допустима температура води: | 90 °С |
| Об'єм камери горіння: | 57 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | заднє |
| Сила тяги димоходу: | 12 Па |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 31-34 см |
| Витрати дров: | 2,8 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 777-832 х 474 х 680 |
| Розміри завантажувального отвору: | 348 х 225 мм |
| Вага: | 157 кг |
Купити твердопаливний котел-плиту Vienybe Mini +, можна за вигідною ціною, в один клік на нашому сайті. Доставка в кожен куточок України.


