Ваш кошик порожній!
Пелетний котел Vienybe G25. Сучасний прилад для опалення будинку, який працює на гранулах. Дизайн зроблений в стриманих, лаконічних лініях, з компактними розмірами.
Додаткові якості:
пристосований до електронного дистанційного управління;
можна контролювати температуру за допомогою кімнатного термостата;
дуже економічний у витраті палива;
всередині знаходиться знімна ємність в яку потрапляє зола;
конструкція зварена з якісної листової сталі, проста в установці, і не вимагає складного обслуговування.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал: | сталь |
| Номінальна потужність: | 25 кВт |
| Опалювальна площа: | 250 кв.м |
| ККД (коефіцієнт корисної дії): | 82,68 % |
| Номінальний об'єм баку: | 150 |
| Допустимий тиск в котлі, бар: | 1,9 |
| Діаметр димоходу: | 160 мм |
| Підключення до димоходу: | заднє |
| Сила тяги димоходу: | 20-25 Па |
| Паливо: | гранули |
| Об'єм води в котлі, дм3: | 75 |
| Розмір пелет: | 6 мм |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 1040 х 1080 х 750 |
| Розміри зольника: | 650 х 650 мм |
| Розміри приєднувальних патрубків: | 5/4 різьба |
| Вага: | 310 кг |
Купити пелетний котел Vienybe G25, можна за вигідною ціною, в один клік на нашому сайті. Доставка в кожен куточок України.




