Ваш кошик порожній!
Варильна піч Vienybe 09V. Компактний і універсальний опалювальний прилад, з можливістю приготування їжі. Дизайн класичний, тому підійде для кожного інтер'єру.
Додатковий якості:
плита для варки - склокерамічна;
відбувається система екологічно чистого горіння, завдяки потрійний подачі повітря;
прозорість скла на дверях, підтримує система обдуву його холодним повітрям;
вся конструкція виготовлена зі сталі, а в камері горіння використані плити вермикуліту;
є можливість підключити повітроводи, для обігріву кількох приміщень;
проста і зрозуміла в управлінні і експлуатації.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 12 кВт |
| Опалювальна площа: | 120 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 71 % |
| Об'єм камери горіння: | 32 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | заднє |
| Сила тяги димоходу: | 10 Па |
| Температура димовых газів: | 290 °С |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Об'єм топки, дм3 | 60 |
| Розмір дров: | 50 см |
| Витрати дров: | 2,8 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 820 х 788 х 515 |
| Розміри завантажувального отвору: | 506 х 336 мм |
| Вага: | 105 кг |

Купити варильну піч Vienybe 09V, можна за вигідною ціною, всього в один клік на нашому сайті. Доставка в кожен куточок України.


