Ваш кошик порожній!
Піч-камін Vienybe 01. Ефективна модель для опалення будинку або дачі. Економічна у витраті палива, а завдяки можливості підключити повітроводи, можна обігріти кілька приміщень.
Переваги:
корпус подвійний, і зварений з якісної сталі;
для захисту від корозії, покритий термостійкою фарбою, кольори - антрацит;
для більш ефективної роботи, камера горіння викладена плитами вермикуліту;
вогнетривке скло, прямої форми, з системою самоочищення від налипання сажі і кіптяви;
в котельній камері використовується система первинної, вторинної та третинної подачі повітря;
є обмежувач для деревини, щоб уникнути контакту розпечених полін зі склом.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 7.5 кВт |
| Опалювальна площа: | 75 - 120 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 69 % |
| Об'єм камери горіння: | 50 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє, заднє |
| Сила тяги димоходу: | 10 Па |
| Температура димовых газів: | 393 °С |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 35 см |
| Витрати дров: | 2,8 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 1052 х 570 х 472 |
| Розміри завантажувального отвору: | 298 х 388 мм |
| Вага: | 100 кг |
Купити піч-камін Vienybe 01 по супер ціні, можна прямо зараз, в нашому інтернет-магазині.

