Опалювальна піч Vienybe Eko Ex. Дуже сучасна, сталева модель, для опалення. Відрізняється оригінальним дизайном, адже весь корпус тримається на стійкій нозі, тому не вимагає додаткового облицьовування.
Доповнення:
корпус виготовлений з листової якісної сталі;
для більш ефективної роботи та більшої тепловіддачі, камера горіння викладена плитами вермикуліту;
термостійке скло з системою самоочищення;
функція подвійного допалювання газів, забезпечує екологічно чисту роботу, знижуючи викид шкідливих речовин;
процес подачі повітря, можна регулювати клапаном;
решітка колосника - з чавуну;
дверцята обладнані зручною ручкою, для відкривання;
всередині знаходиться обмежувач деревини.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 8 кВт |
| Опалювальна площа: | 80 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 71,5 % |
| Об'єм камери горіння: | 50 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 130 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Сила тяги димоходу: | 12 Па |
| Температура димовых газів: | 340 °С |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 25-30 см |
| Витрати дров: | 2,5 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 913 х 548 х 447 |
| Розміри завантажувального отвору: | 438 х 278 мм |
| Вага: | 113 кг |
Купити опалювальну піч Vienybe Eko Ex, можна за хорошою ціною, прямо на сторінках нашого магазину. Доставимо в будь-яке місто України.


