Ваш кошик порожній!
Піч-камін Vienybe Premium. Опалювальний прилад, з невеликими компактними розмірами, і витонченим дизайном. Нижня простір можна застосувати для складування дров.
Додаткові якості:
здійснюється система чистого горіння, завдяки подачі первинного, вторинного і третинного повітря;
обдув скла холодним повітря, позбавляє його від кіптяви;
корпус виготовлений з якісної сталі;
камера для горіння дров, викладена плитами з вермикуліту;
є ручки-заслінки для регулювання сили потоків повітря;
можна підключити повітроводи для опалення кількох кімнат;
просто встановлюється, і легка в експлуатації.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 7.5 кВт |
| Опалювальна площа: | 70 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 69 % |
| Об'єм камери горіння: | 46 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє, заднє |
| Сила тяги димоходу: | 10 Па |
| Температура димовых газів: | 393 °С |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 35 см |
| Витрати дров: | 2,8 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 850 х 618 х 548 |
| Розміри завантажувального отвору: | 342 х 390 мм |
| Вага: | 88 кг |

Купити піч-камін Vienybe Premium, можна за вигідною ціною, всього в один клік на нашому сайті. Доставка в кожен куточок України.



