Сталева піч Vienybe Slim. Сучасна конструкція для опалення, з вертикальним дизайном. Завдяки наявності бічного скла, можна милуватися видом вогню з різних сторін.
Доповнення та переваги:
корпус конструкції виконаний із сталі високої якості, і покритий термостійкою фарбою;
для підтримки прозорості скла, використовується система автоматичного очищення від сажі;
нижня ніша може використовуватися для зберігання деревини;
топкова камера, вкладена плитами вермикуліту, для більш ефективної роботи;
дверцята відкриваються за допомогою зручної ручки;
номінальна потужність продукту, справиться з обігрівом площі в 50 кв.м.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 4,5 кВт |
| Опалювальна площа: | 50 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 80 % |
| Об'єм камери горіння: | 33 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 130 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє, заднє |
| Сила тяги димоходу: | 10 Па |
| Температура димовых газів: | 400 °С |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 20 см |
| Витрати дров: | 2 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 991,5 х 486 х 356 |
| Розміри завантажувального отвору: | 340 х 364 мм |
| Вага: | 90 кг |
Купити сталеву піч Vienybe Slim, можна по супер ціні, прямо зараз на сторінках нашого інтернет-магазину. Доставка в кожен куточок України.


