Піч сталева Vienybe Retro. Ідеальне рішення для невеликого будинку або дачі, адже незважаючи на невеликі габарити, легко обігріє приміщення до 50 кв.м.
Додаткові якості:
весь корпус зроблений з якісної листової сталі;
для підтримки прозорості скла, використовується автоматична система очищення від налипання кіптяви;
чотири ніжки, міцно тримають вагу конструкції;
топкова камера, викладена плитами вермикуліту, для більш ефективної роботи, і більшої тепло-продуктивності;
дверцята камери згоряння, відкривається за допомогою зручної ручки, і доповнені ущільнюючим шнуром;
система подвійного допалювання газів, зменшує кількість викиду шкідливих речовин.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 5 кВт |
| Опалювальна площа: | 50 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 80 % |
| Об'єм камери горіння: | 38 Дм3 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє, заднє |
| Сила тяги димоходу: | 10 Па |
| Температура димовых газів: | 250 °С |
| Викид СО: | 0,15 % |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 25 см |
| Витрати дров: | 1 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 887 х 583 х 422 |
| Розміри завантажувального отвору: | 226 х 371 мм |
| Вага: | 65 кг |
Купити піч сталеву Vienybe Retro, можна по супер ціні, прямо зараз, всього в один клік. Доставка в кожен куточок України.


