Ваш кошик порожній!
Навісна піч-камін Vienybe Umega 3. Прекрасний, якісний, опалювальний прилад, стане затишним акцентом для кожного інтер'єру. Завдяки продуманій системі, камін можна підвісити на стіну.
Додаткові якості:
здійснюється система чистого горіння. Можна регулювати первинну, вторинну і третинну подачу повітря;
для великого панорамного скла, застосовується автоматична система самоочищення від кіптяви;
камера горіння обшита плитами вермикуліту, які підвищують тепловіддачу;
колосникова решітка зроблена з чавуну;
залишки попелу потрапляють в окрему нішу;
вся конструкція зроблена зі сталі високої якості.
Характеристика:
| Країна виробник: | Литва |
| Матеріал печі | сталь |
| Номінальна потужність: | 7 кВт |
| Опалювальна площа: | 70 кв.м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії); | 80 % |
| Об'єм камери горіння, дм3: | 54,5 |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє, заднє |
| Сила тяги димоходу: | 12 Па |
| Температура димовых газів: | 300 °С |
| Викид СО, г/с: | 5,7 |
| Паливо: | дрова, брикети |
| Розмір дров: | 35 см |
| Витрати дров: | 2 кг/ч |
| Розміри В х Ш х Г (мм): | 864 х 604 х 373 |
| Розміри завантажувального отвору: | 326 х 380 мм |
| Розміри камери згорання В х Ш х Г (мм): | 410 х 415 х 320 |
| Вага: | 122 кг |
Купити навісну піч-камін Vienybe Umega 3, можна по хорошій ціні, прямо зараз на сторінках нашого сайту. Доставка в кожен куточок України.


