Ваш кошик порожній!
Піч Invicta Doncheville. Виготовлена з якісного чавуну. Дизайн прекрасно доповнить будь-який інтер'єр, і відмінно буде дивитись в просторому заміському будинку. Корпус конструкції тримається на широких ніжках.
Висока номінальна потужність і рівень ККД, гарантують обігрів приміщення до 140 кв.м. Усередині камери згоряння знаходиться обмежувач для деревини. Задня стінка з орнаментом. Скляні дверцята, відкривається в ліву сторону. Скло вогнестійке, з високим температурним опором. Верхній витягнутий димар - зі сталі. Нижній простір може використовуватися для зберігання дров.
Характеристика:
| Виробник: | Invicta |
| Країна виробництва: | Франція |
| Матеріал топки: | чавун |
| Форма скла: | пряме |
| Откривання дверцят: | вліво |
| Номінальна потужність: | 14 кВт |
| Діапазон нагріву: | 140 кв. м |
| КПД (коефіцієнт корисної дії): | 75,4 % |
| Регулювання теплової потужності: | 9,5 - 21 кВт |
| Викид СО (окису вуглецю): | 0,241 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Підключення до димоходу: | верхнє |
| Режим тривалого горіння: | так |
| Паливо: | дрова, деревні брикети |
| Довжина дров: | 55 см |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 880 х 1555 х 540 |
| Вага: | 120 кг |
Купити піч Invicta Doncheville за кращою ціною, з доставкою в кожне місто України, в нашому інтернет-магазині.


