Піч Wamsler K128, Creative Line. Сучасний опалювальний прилад, який поєднує в собі: можливість приготування їжі, і запікання в духовці. Досить економічна і дуже ефективна в роботі.
Устаткування і переваги:
варильна панель - керамічна;
корпус з якісної неіржавіючої сталі, що робить її дизайн ще більш унікальним;
положення колосникових грат можна міняти на зимовий або літній режим;
клапан запалювання і первинне повітря - можна регулювати;
на склі духової шафи знаходиться індикатор температури;
регулювання висоти ніжок + 5 см;
є тримач для рушників;
низький рівень СО свідчить про ефективну систему, яка знижує викид забруднень в навколишнє середовище.

Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | кераміка |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Площа опалення | 70 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,5 - 7,1 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 75,5 % |
| Об'єм горіння газ | 10,5 |
| Температура димовых газів | 250 °С |
| Викид СО | 0,12 |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення до димоходу | заднє, верхнє |
| Регулювання ніжок | + 5 см |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 33 см |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Вага | 150 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 715 х 850 х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 658 х 490 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 180 х 370 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 270 х 360 х 450 |
Купити Піч Wamsler K128, Creative Line, можна прямо зараз, за супер ціною, на сторінках нашого інтернет-магазину. Доставка в кожний куточок України.