Опалювально-варильна піч Wamsler W1-75. Сучасний, твердопаливний прилад для обігріву будинку, з можливістю приготувати їжу. Компактні розміри дозволяють їй адаптуватися в будь-який інтер'єр.
Доповнення та переваги:
використовується система вторинного допалювання газів;
є важіль для регулювання подачі повітря під час обігріву;
вбудований датчик температури на склі духової шафи;
також є внутрішнє освітлення духовки;
нижня ніша використовується для зберігання дров або кухонного начиння;
система чистого скла, збереже його прозорість і захистить від кіптяви;
бічні стінки - подвійні, для запоруки міцності і стабільності конструкції;
стильні ручки на дверцятах, з декоративними прорізами, завдяки яким, холодне повітря проходячи через них, зберігає їх від перегріву;
є можливість підключити забір повітря з вулиці.
Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | сталь |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Площа опалення | 80 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,8 - 7,9 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Об'єм горіння газ | 12,2 |
| Температура димовых газів | 249 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Діаметр перехіднику зовнішнього повітря | 80 мм |
| Підключення до димоходу | бічне, верхнє |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 32 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Вага | 171 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 750 х 850 (+50 мм) х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 737 х 521 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 225 х 350 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 261 х 307 х 430 |

Купити опалювально-варильну піч Wamsler W1-75 по кращій ціні, можна всього в один клік в нашому магазині. Доставимо в будь-який куточок України.