Ваш кошик порожній!
Опалювально-кухонна піч Wamsler Salgo. Повноцінний прилад як для обігріву приміщення, так і для приготування різної їжі. У основі чавунна плита для варіння.
Додаткові якості:
ніжки, на які спирається корпус, з міцного чавуну;
топкова камера обшита шамотними плитами;
є окремий ящик, в який збирається весь попіл;
для відкривання всіх дверцят, передбачені зручні ручки;
пристрій можна використовувати для безперервного горіння;
для варіння є дві окремі конфорки.
Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | білий |
| Матеріал варильної поверхні | чавун |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Площа опалення | 50 кв. м |
| Діапазон потужності | 2,1 - 5,0 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 72 % |
| Об'єм горіння газу | 6,6 |
| Температура димовых газів | 311 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення до димоходу | заднє, верхнє |
| Висота ніжок | 37 см |
| Паливо | дрова, брикети |
| Довжина дров | 35 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь, чавун |
| Вага | 95 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 956 х 805 х 548 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 200 х 320 |

Купити опалювально-кухонну піч Wamsler Salgo за вигідною ціною, можна прямо зараз, на сторінках нашого інтернет-магазину. Доставка здійснюється в будь-яке місто України.


