Піч Wamsler K 138F. Опалювально-варильний прилад від угорського виробника. Якісний, сталевий корпус, з легкістю обігріє Ваш будинок, і дозволить використовувати її як повноцінну поверхню для приготування їжі, або запікання в духовці.
Доповнення та переваги:
варильна поверхня - зі сталі (8 мм);
є важіль для корекції первинного повітря;
ніжки регулюються на висоту до +5 см;
емальований корпус робить піч неймовірно красивою;
решітка регулюється: літній / зимовий режим. При зимовому, опущеному вниз, дрова горять в тривалому режимі (до 12 годин). При літньому - призначена безпосередньо для варіння їжі.
в склокераміці духової шафи вмонтований датчик температурного режиму;
нижня ніша - для зберігання дров або посуду;
топкова камера - обшита шамотними плитами;
є бачок для підігріву води.

Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | сталь |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Площа опалення | 70 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,5 - 7,1 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 75,5 % |
| Об'єм горіння газ | 10,5 |
| Температура димовых газів | 250 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Місткість баку | 10 л |
| Підключення до димоходу | бічне, верхнє |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 33 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Вага | 170 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 905 х 850 (+50 мм) х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 848 х 490 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 180 х 370 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 270 х 360 х 450 |
Ви можете купити піч Wamsler K 138F по кращій ціні, всього в один клік в нашому магазині. Доставимо в будь-який куточок України.