Піч Wamsler K 138. Опалювально-варильний прилад від угорського виробника. Якісний, сталевий корпус, з легкістю обігріє Ваш будинок, і дозволить користуватися нею як повноцінною поверхнею для приготування їжі.
Доповнення та переваги:
варильна поверхня - керамічна;
є важіль для подачі первинного повітря;
ніжки регулюються на висоту до +5 см;
емальований корпус робить піч дуже гарною;
решітка регулюється: літній / зимовий режим. При зимовому, опущеному вниз, дрова горять довший час, обігріваючи приміщення. При літньому - призначена безпосередньо для варіння їжі.
в склокераміці духової шафи вмонтований датчик температурного режиму;
нижня ніша - призначена для складування дров або посуду;
топкова камера - обшита шамотом.

Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | кераміка |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Площа опалення | 70 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,5 - 7,1 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 75,5 % |
| Об'єм горіння газ | 10,5 |
| Температура димовых газів | 250 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення до димоходу | бічне |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 33 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Вага | 170 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 905 х 850 (+50 мм) х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 848 х 490 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 180 х 370 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 270 х 360 х 450 |
Ви можете купити піч Wamsler K 138 по супер ціні, всього в один клік в нашому магазині. Доставимо в будь-який куточок України.