Піч опалювально-варильна Wamsler K128 F. Угорський виробник подбав про якісність матеріалу, з якого зроблений опалювальний прилад. Корпус стійкий до подряпин і різних пошкоджень. Стильний витончений дизайн, як найкраще підійде для різних будівель і інтер'єрів. Є кілька різновидів кольору емалі.
Додаткове обладнання та переваги:
1. На дверцятах духовки встановлено датчик температури - до 400 °С.
2. Заслінка-регулятор для подачі первинного повітря і швидкість горіння.

3. Сталева рама по всьому обрамляє весь периметр плити.
4. Варильна поверхня - керамічна.

5. Верхній відсік використовується в якості камери згоряння. Внутрішня частина обшита вермикулітом. Нижня ніша - простір для збору попелу (зольник).
6. Можливість відрегулювати ніжки на потрібний рівень (+5 см).

7. У духовій шафі знаходяться грати і деко, на якому можна приготувати кулінарні шедеври.
Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | кераміка |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Площа опалення | 70 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,5 - 7,1 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 75,5 % |
| Об'єм горіння газ | 10,5 |
| Температура димовых газів | 250 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення до димоходу | бічне |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 33 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Вага | 150 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 715 х 850 (+50 мм) х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 658 х 490 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 180 х 370 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 270 х 360 х 450 |

Купити піч опалювально-варильну Wamsler K128 F можна за супер ціною, прямо зараз на сторінках нашого інтернет-магазину. Доставка в кожний куточок України.