Піч опалювальна Wamsler CL K128. Якісний прилад для обігріву будинку, дачі або котеджу, який поєднує в собі і панель для приготування їжі. До всього має неперевершений сучасний дизайн.
Доповнення та переваги:
міцна нержавіюча сталь - запорука тривалої експлуатації;
хромовані ручки для зручного відкривання дверцят;
скляні дверцята духовки з датчиком температури;
нижній широкий відсік, можна використовувати для складування дров, посуду, сковорідок;
подачу первинного та вторинного повітря можна відрегулювати (вручну);
в духовій шафі знаходяться регульовані решітки;
дверцята в лівій частині: топкова камера і відділення зольника.
Виробляється в двох варіантах кольору емалі.
Характеристика:
| Країна виробник | Угорщина |
| Матеріал варильної поверхні | кераміка |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Площа опалення | 70 кв. м |
| Діапазон потужності | 3,5 - 7,1 кВт |
| Кефіцієнт корисної дії | 75,5 % |
| Об'єм горіння газ | 10,5 |
| Температура димовых газів | 250 °С |
| Сила тяги (Па) | 12 |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення до димоходу | заднє, бічне |
| Регулювання ніжок | + 5 см |
| Паливо | дрова, брикети бурого вугілля |
| Витрати палива (дрова): | 2,3 кг/час |
| Витрати палива (брикети бурого вугілля): | 2,1 кг/час; (3,8 кг/час для безперервного горіння) |
| Довжина дров | 33 см |
| Матеріал корпусу | емальована сталь |
| Вага | 150 кг |
| Розміри Ш х В х Г (мм): | 715 х 850 х 600 |
| Розмір варильної поверхні Ш х Г (мм): | 658 х 490 |
| Розмір топкової камери Ш х Г (мм): | 180 х 370 |
| Розмір духової шафи Д х Ш х Г (мм): | 270 х 360 х 450 |
Купити піч опалювальну Wamsler CL K128 можна за доступною ціною, на сторінках нашого інтернет-магазину. Доставка в кожний куточок України.