Ваш кошик порожній!
Шукайте недорогу, але ефективну піч для опалення невеликого дачного будиночка або гаража (СТО, майстерні). Тоді сталева піч Kapos Economic S - це саме те, що потрібно!
| Ширина | 45 см |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 36 см |
| Вага | 50 кг |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ефективність | 72% |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Обігрівається повітряний простір | 80 - 100 м 3 |
| Країна виробника | Угорщина |
Купивши сталеву піч Kapos Economic S Ви станете власником ефективного і надійного опалювального пристрою за доступною ціною. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України.





