Камінна топка Kratki MB 120 гільйотина - це рішення для тих, хто шукає не просто джерело тепла, а повноцінний елемент дизайну та ефективного опалення великих приміщень. Завдяки своїй потужності у 20 кВт, ця модель здатна обігріти площу понад 200 м², що робить її ідеальним варіантом для просторих будинків, котеджів.
Потужність та ефективність
Теплова потужність топки становить 20 кВт, що дозволяє обігрівати приміщення площею до 200 м². Високий ККД на рівні 80% гарантує економне використання деревини та мінімальні тепловтрати. Це чудовий вибір як для основного, так і для додаткового опалення заміського будинку, дачі чи просторого житла.
Камінна топка Kratki MB 120 гільйотина також має великі скляні дверцята, що дозволяє насолоджуватися красою горіння вогню. Вона також має високий коефіцієнт ефективності, що дозволяє знизити витрати на опалення. Стильний дизайн, який доповнить інтер'єр будь-якої кімнати.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 20,0 кВт |
| Теплова потужність | 80% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 105,40 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,10% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Так |
| Зольник | Ні |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Так |
| Емісія CO (пилу) | 11,0 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 10.0 - 27.0 кВт |
| Відкривання дверей | вверх (гільйотина) |
| Футеровка камери згоряння | Так |
| Вага | 396,0 кг |
| Ширина | 145,40 см |
| Глибина | 56,00 см |
| Висота | 136,30 см |