Широкоформатна топка Kratki MILA 16 гільйотина (16,0 кВт) з сучасним панорамним фасадом, що дозволяє насолоджуватись оглядом вогню.
Головною відмінністю та особливістю цієї моделі є дверцята-гільйотина. Вони працюють в системі lift up - скляна панель піднімається догори. Ця система була збудована, опираючись на противагу - два блоки (по обидві сторони дверцят) зі сталевою рейкою працюють у напрямних на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані декількох міліметрів від корпусу, що запобігає пошкодженню герметизації. При зачиненні дверки з великою силою занурюються у дверну раму, завдяки чому камера згоряння є повністю герметичною.
Завдяки дверцятам, що піднімаються і опускаються, ви можете одночасно завантажувати необхідну кількість деревини, а також, за потреби, зробити камін відкритим. Додатковий механізм, який дозволяє бічне відчинення скляних панелей, полегшує очищення та підтримання чистоти камери згоряння.
Декоративна скляна панель на дверцятах, типу glass, яка витримує температуру нагрівання до 660°C і надає каміну сучасного та елегантного вигляду, а також оптично збільшує передню частину топки.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | з 1 фасадом |
| Мателіал топки | сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 16 кВт |
| Теплова потужність | 75 % |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,90 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,15% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Так |
| Зольник | Ні |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Так |
| Емісія CO (пилу) | 42 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 265,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 8,0-22,0 кВт |
| Відкривання дверей | вверх (гільйотина) |
| Футеровка камери згоряння | Так |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 280 кг |
| Ширина | 109,3 см |
| Глибина | 51,8 см |
| Висота | 120 см |
