Камінна топка з водяним контуром Kratki ZUZIA PW 15 DECO – це не лише ефективне рішення для опалення вашого дому, а й справжня окраса для інтер’єру. Ця модель від відомого польського виробника виглядає стильно та сучасно, тож стане «родзинкою» вашої вітальні.
Дизайн Kratki ZUZIA PW 15 поєднує в собі естетичність та функціональність. Широкі скляні дверцята дозволяють насолоджуватися живим полум’ям, створюючи затишну атмосферу в оселі. Простота у встановленні та експлуатації робить цю модель зручною для користувачів будь-якого рівня досвіду. Kratki ZUZIA PW 15 – це ідеальне поєднання традиційного тепла каміну з сучасними технологіями енергоефективності.
Купити камінну топку з водяним контуром Kratki ZUZIA – це відмінне рішення!
Головні характеристики камінної топки з водяною сорочкою Kratki ZUZIA PW 15 DECO включають:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 81% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 106,7 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,09% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Так |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 33 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 255,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 5-15 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Так |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 8 кВт |
| Ємність води (л) | 38 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2 |
| Змійовик | Так |
| Вага | 182 кг |
| Ширина | 65,2 см |
| Глибина | 48,9 см |
| Висота | 86,9 см |