Камінна топка Kratki ZUZIA PW 19 DECO (19,0 кВт) – це поєднання сучасних технологій і вишуканого дизайну, яке забезпечить ваш будинок теплом і комфортом. Модель з потужністю у 19,0 кВт легко обігріває великі приміщення до 190 квадратних метрів, що робить її ідеальним вибором для великих будинків і котеджів. Виготовлена з високоякісної сталі та оснащена великим скляним фасадом, ця топка створює враження елегантності та стилю.
Особливістю Kratki ZUZIA PW 19 DECO є її водяний контур, який дозволяє інтегрувати топку в систему центрального опалення, забезпечуючи ефективний і рівномірний розподіл тепла по всьому будинку. Це значно знижує витрати на опалення, використовуючи економічний і екологічно чистий ресурс – деревину. Інноваційні технології, такі як система вторинного допалювання, забезпечують повне згоряння палива, зменшуючи викиди шкідливих речовин та підвищуючи ефективність роботи топки.
Камінні топки Kratki – це ефективне та надійне рішення для обігріву будинку!
Основні характеристики камінної топки з водяною сорочкою Kratki ZUZIA PW 19 DECO включають:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 19 кВт |
| Теплова потужність | 75% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,88 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,26% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 79,8 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 295,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 10-24 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Так |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 15 кВт |
| Ємність води (л) | 40,5 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2 |
| Змійовик | Так |
| Вага | 199 кг |
| Ширина | 65,2 см |
| Глибина | 48,9 см |
| Висота | 86,85 см |