Ваш кошик порожній!
Камінна топка Kratki AMELIA PW 30 гільйотина (28,0 кВт) - це модель камінної топки з серії AMELIA з водяним типом опалення від польського виробника Kratki, що пристосований для інтенсивного згоряння. Для її виробництва компанією застосовано сучасні технології та матеріали. Це дозволило створити зручну, економну та екологічну топку з високою ефективністю опалення.
Особливості Kratki AMELIA PW 30 гільйотина:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 28 кВт |
| Теплова потужність | 75% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,88 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,3% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 100,5 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 300,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 13 - 35.0 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 24 кВт |
| Ємність води (л) | 60 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Змійовик | так |
| Відкривання дверей | вверх (гільйотина), вбік |
| Діаметр димоходу | 220 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Вага | 285 кг |
| Ширина | 90,40 см |
| Глибина | 54,90 см |
| Висота | 123,5 см |