Топка Краткі Амелія ідеально підходить для інтеграції в систему центрального опалення, поєднуючи функціональність з естетичним виглядом. Корпус виконаний з високоякісної сталі. Високотемпературна кераміка в камері згоряння підвищує ефективність горіння і захищає стінки топки від перегріву.
Інноваційна система розподілу тепла та вдосконалена подача повітря забезпечують максимальну ефективність опалення. Вбудований водяний контур дозволяє підключати топку до системи центрального опалення, що робить її ідеальним вибором для тих, хто шукає ефективний і екологічний спосіб обігріву свого будинку.
Краткі Амелія 25 – це досить потужна камінна топка, тому ви можете використовувати її навіть для приміщень великою площею.
Особливості Kratki AMELIA PW 24 DECO:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 24 кВт |
| Теплова потужність | 78% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 102,79 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,3% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 98,4 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 290,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 11-30 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 20 кВт |
| Ємність води (л) | 57 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Змійовик | так |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Діаметр димоходу | 220 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Вага | 230 кг |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 48,9 см |
| Висота | 95,9 см |