Камінна топка Kratki AMELIA PW 24 з водяним контуром – це потужний і ефективний опалювальний пристрій, призначений для обігріву великих приміщень. Вона має вражаючу потужність 24 кВт, що дозволяє ефективно нагрівати воду для опалювальних систем будинку, забезпечуючи при цьому естетичне задоволення від виду відкритого вогню.
Корпус топки виготовлений з високоякісної сталі, яка витримує високі температури та забезпечує довговічність. Дверцята зі склом дозволяють насолоджуватися видом полум’я, а функція самоочищення скла підтримує їх у чистоті. Камера згоряння футерована високотемпературною керамікою, що підвищує ефективність згоряння палива і захищає стінки топки від перегріву.
AMELIA Kratki – це дуже надійна та якісна камінна топка!
Особливості Kratki AMELIA PW 24:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 24 кВт |
| Теплова потужність | 78% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 102,79 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,3% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 98,4 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 290,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 11-30 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 20 кВт |
| Ємність води (л) | 57 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Змійовик | так |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Діаметр димоходу | 220 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Вага | 195 кг |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 51,1 см |
| Висота | 96 см |