Буржуйки з водяним контуром користуються величезною популярністю у споживачів. Їх перевага в тому, що окрім обігріву будинку, вони дозволяють завжди мати доступ до гарячої води. Що дуже зручно для населених пунктів, де відсутня система центрального водопостачання.
Модель Kratki AMELIA PW 30 DECO з водяним контуром – це чудове рішення для приміщень великою площею. Вона має теплову потужність 28 кВт, що цілком підійде для дачі чи приватного будинку.
Євро буржуйка з водяним контуром оснащена вдосконаленою системою розподілу тепла і подачею повітря, що забезпечує оптимальне спалювання палива та зниження енергетичних витрат. Вбудований водяний контур дозволяє інтегрувати топку в систему центрального опалення, роблячи її ідеальним вибором для великих будинків.
Особливості Kratki AMELIA PW 30 DECO:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 28 кВт |
| Теплова потужність | 75% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 98,88 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,3% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 100,5 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 300,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 13 - 35.0 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 24 кВт |
| Ємність води (л) | 60 л |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Змійовик | так |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Діаметр димоходу | 220 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Вага | 232 кг |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 48,9 см |
| Висота | 95,9 см |