Камінна топка Kratki – це сучасне та ефективне рішення для обігріву вашого дому. Виробник зарекомендував себе як один із найкращих та найнадійніших на ринку, тому ви сміливо можете замовляти цю модель.
Топка для каміну Kratki ANTEK PW 8 DECO дуже компактна, тому чудово підійде для приміщень із обмеженим простором. Для її виробництва була використана високоякісна сталь, яка витримує високі температури та не боїться механічних пошкоджень. Це гарантує вам довговічність обладнання.
Всі шви надійно зварені, що забезпечує 100% герметичність топки. Вона має дуже стильний дизайн, який відмінно гармоніюватиме із будь-яким інтер’єром – класичним чи сучасним.
Купити топку для каміна Kratki – це дійсно чудове рішення!
Особливості Kratki ANTEK PW 8 DECO:
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Теплова потужність | 72% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 94,96 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,69% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 116 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 4.0 - 10,0 кВт |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 7 кВт |
| Ємність води (л) | 17 л |
| Змійовик | так |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2,0 |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 180 |
| Вага | 95 кг |
| Ширина | 63,3 см |
| Глибина | 36,4 см |
| Висота | 67,7 см |