Камінні топки з водяним контуром це одне із найбільш вдалих рішень для опалення будинку. Їх можна інтегрувати в систему центрального опалення, що і робить їх такими популярними.
Камінна топка з водяним контуром Kratki WIKTOR PW 12 – це модель, що поєднує сучасний дизайн і високі технологічні характеристики. Маючи теплову потужність 12 кВт, ця топка здатна обігріти середні приміщення, забезпечуючи комфорт та затишок.
Корпус топки виготовлений з міцної сталі, яка витримує високі температури, а дверцята зі склом надають чудовий огляд полум’я. Високотемпературна кераміка в камері згоряння підвищує ефективність згоряння палива, забезпечуючи оптимальне тепло та термічну стабільність. Вбудований водяний контур дозволяє інтегрувати топку в систему центрального опалення, що робить її чудовим вибором для тих, хто шукає надійне і економічне рішення для опалення будинку.
Камінна топка з водяним контуром, купити яку ви можете на нашому сайті, забезпечить тепло та затишок у вашому будинку.
Особливості камінної топки з водяним контуром Kratki WIKTOR PW 12:
| Стиль | Сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 72% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 94,96 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,69% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 116 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240,0℃ |
| Змійовик | так |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2 |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Ємність води (л) | 17 |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 8 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 |
| вага | 129 кг |
| Ширина | 73,8 см |
| Глибина | 42,1 см |
| Висота | 70,20 см |