Камінна топка з водяним контуром Kratki WIKTOR PW 12 DECO – це сучасне рішення для ефективного опалення середніх приміщень. Маючи потужність 12 кВт, вона забезпечує оптимальне тепло та комфорт. Корпус виготовлений з високоякісної сталі, що витримує дуже високі температури, а дверцята зі склом дозволяють насолоджуватися видом полум’я.
Високотемпературна кераміка в камері згоряння підвищує ефективність згоряння палива і захищає стінки топки від перегріву. Вбудований водяний контур дозволяє інтеграцію з системою центрального опалення, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла. Топка для каміну з водяним контуром Kratki WIKTOR PW 12 DECO поєднує в собі функціональність, стиль та надійність, роблячи ваш дім затишним та енергоефективним.
Особливості камінної топки з водяним контуром Kratki WIKTOR PW 12 DECO:
| Стиль | Сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з водяним контуром |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Теплова потужність | 72% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 94,96 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,69% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 116 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 240,0℃ |
| Змійовик | так |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 2 |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Ємність води (л) | 17 |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 8 |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 |
| вага | 120 кг |
| Ширина | 75,10 см |
| Глибина | 41,4 см |
| Висота | 70,20 см |