Ваш кошик порожній!
Особливості камінної топки Kratki WIKTOR 14 гільйотина:
Дверцята топки мають систему lift up - дверцята піднімаються догори - два блоки (по обидвох сторонах дверцят) зі сталевою рейкою працюють у напрямних на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані пару міліметрів від корпусу, що дозволяє зберегти герметизацію. Дверцята, при зачиненні, з великою силою занурюються у дверну раму, це зберігає 100% герметичність камери згоряння.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при експлуатації та убезпечує від випадання дров з топки.
| Стиль | Сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | З одним фасадом |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Теплова потужність | 70% |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 92,35 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,61% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 99,7 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 352,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 7.0 - 18.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димоходу | 200 |
| Вага | 201 кг |
| Ширина | 90,4 см |
| Глибина | 43,7 см |
| Висота | 114 см |