Ваш кошик порожній!
Дверцята топки працюють у системі lift up - скляна панель піднімається догори. Ця система була збудована, опираючись на противагу - два блоки (по обидвох сторонах дверцят) зі сталевою рейкою працюють у напрямних на двох несучих роликах, завдяки чому вага дверцят рівномірно розподіляється. Вони рухаються вздовж на вогнетривких роликах, встановлених у дверній рамі, що гарантує їх легке, тихе та безперебійне функціонування. Рух дверцят відбувається на відстані декілька міліметрів від корпусу, що запобігає зменшенню герметизації. Дверцята, що зачиняються, з великою силою занурюються у дверну раму, завдяки чому камера згоряння є повністю герметичною.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | 1 фасад |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Теплова потужність | 79 % |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 104,1 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,15% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 80,6 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 383,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 9.0 - 23.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вверх "гільйотина" |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 244 кг |
| Ширина | 90,4 см |
| Глибина | 49,7 см |
| Висота | 114 см |