Ваш кошик порожній!
Головною особливістю даної моделі топки є подвійна система відкривання дверцят: догори (гільотина) та вбік. Дверцята, що піднімаються і опускаються, полегшують наповнення деревиною, а механізм, який уможливлює бічне відчиняння, дозволяє відчистити скло більш ефективно. Стильний сучасний дизай дозволяє цій топці стати окрасою будь-якого інтер'єру. Фасадна частина топки виготовлена зі сталі. Камінна топка обладнана двома скляними панелями, зіставленими одна до одної під прямим кутом без рами.
| Стиль | сучасний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун, сталь |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Теплова потужність | 79 % |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 104,1 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,15% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 31 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 383,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 9.0 - 23.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вправо, вверх |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 263 кг |
| Ширина | 92,6 см |
| Глибина | 58,6 см |
| Висота | 119,5 см |