Ваш кошик порожній!
Камінна топка класичного дизайну від відомого виробника опалювального обладнання - польської компанії Kratki. Особливістю в дизайні даної моделі є скло замість лівої бокової стінки. Це дозволяє збільшити оглядовість вогню.
| Стиль | класичний |
| Розміщення | вбудована |
| Форма | кутова |
| Мателіал топки | чавун |
| Тип топки | з повітряним контуром |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Теплова потужність | 79 % |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 104,1 |
| Емісія CO (при 13% O 2 ) ≤ | 0,15% |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Ні |
| Підвід повітря | Ні |
| Зольник | Так |
| Подвійне скло | Ні |
| Викладення камери згоряння | Ні |
| Емісія CO (пилу) | 31 мг/Нм³ |
| Температура димових газів | 383,0℃ |
| Діапазон потужності нагріву | 9.0 - 23.0 кВт |
| Відкривання дверей | бічне, вліво |
| Футеровка камери згоряння | Ні |
| Діаметр димаря | 200 мм |
| Вага | 180 кг |
| Ширина | 74,9 см |
| Глибина | 44,3 см |
| Висота | 81 см |